Styrelsen

Här finns kontaktuppgifter till alla medlemmar i EFS-Kyrkan i Ängelholms styrelse:

Oscar Hedman
0431-280 30
oscar.hedman@efs-kyrkan.info
Ordförande

Rebeckas Nordén
073 5674624
rebecka.norden@efs-kyrkan.info
Vice Ordförande

Åsa Svedberg
070 636 88 95
asa.svedberg@efs-kyrkan.info
Kontaktperson till Distriktet

Margaretha Sturesson
070 1900824
margaretha.sturesson@efs-kyrkan.info
Kontaktperson till EL-U

Tobias N miniTobias Nordén
070 5143160
tobias.norden@efs-kyrkan.info
Kontaktperson till SALT

Aud Bengtsson
070 9181764
aud.bengtsson@efs-kyrkan.info

Christoffer Lundahl
076 127 86 35
christoffer.lundahl@efs-kyrkan.info

Lennart Albertsson
070-597 9883
lennart.albertsson@efs-kyrkan.info


David AndreassonDavid Andreasson
070 812 0915
david.andreasson@efs-kyrkan.info